<< Powrót
DIAMENTY FORBESA ROZDANE!
28 kwietnia 2010r. w restauracji PRZYSTAŃ wręczone zostały DIAMENTY FORBESA.
Prowadzący wieczór redaktor naczelny magazynu Forbes Kazimierz Krupa wraz z Prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem wręczyli laureatom pamiątkowe „diamenty” i dyplomy.Wśród wyróżnionych byli również Członkowie WMKB.

W kategorii "Przychody od 5 do 50 mln PLN" wyróżniona została firma SUPERIOR Sp.z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Badawczo - Wdrożeniowe OLMEX S.A.W Kategorii "Przychody od 50 do 250 mln PLN" wyróżnienia otrzymały
Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. oraz SPRINT Sp. z o.o.Szanowni Państwo,
Zarząd i Członkowie Warmińsko- Mazurskiego Klubu Biznesu pragną przekazać najserdeczniejsze gratulacje oraz wyrazy szczerego uznania w związku z wyróżnieniem, jakim jest przyznanie Państwa firmom tytułu DIAMENTY FORBESA w ogólnopolskim rankingu najbardziej prestiżowych i najszybciej zwiększających swoją wartość polskich przedsiębiorstw w kraju i województwie warmińsko – mazurskim.
Życzymy, aby w dalszej działalności, tak jak i dotychczas, towarzyszyły Państwu oraz współpracownikom sukcesy, zapał i wytrwałość w podejmowaniu i realizowaniu nowych przedsięwzięć, satysfakcja z ich realizacji oraz pomyślność w życiu zawodowym i osobistym.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd WMKB

Wszystkim laureatom z województwa warmińsko - mazurskiego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

<< Powrót