<< Powrót
Sukces P.P. Infinity Group Sp. z o.o.


Wyroby wyprodukowane przez P.P. Infinity Group Sp. z o.o. - Członka WMKB w Vancouver na XXI Zimowych Igrzyskach Olimpijskich!!!

XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się w kanadyjskiej miejscowości Vancouver w 2010 (12.02-28.02). Członkowie Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego będą ubrani w ekskluzywne wyroby dzianinowe wyprodukowane przez P.P. Infinity Group Sp. z o.o.
Kolekcja została stworzona i przygotowana dla stałego klienta P.P. Infinity Group Sp. z o.o.-norweskiej firmy Dale of Norway, która w tym roku obchodzi swoje 130- lecie.
Udana i wieloletnia współpraca produkcyjna w przygotowaniu Igrzysk Olimpijskich (Calgary 1988, Turyn 2006, Vancouver 2010) jest dla nas, tj. Infinity Group, powodem do dumy oraz bodźcem do ciągłego rozwoju naszego przedsiębiorstwa - mówi Pan Wojciech Krakowiński Prezes P.P. Infinity Group Sp. z o.o.Warto nadmienić, że P.P. Infinity Group Sp. z o.o. wyprodukowało także odzież dla MKOL-u na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Calgary w 1988 oraz w Turynie 2006.


Aby podziwiać całość kolekcji oraz bliżej zapoznać się z Firmą Dale of Norway z którą współpracuje P.P. Infinity Group Sp. z o.o. serdecznie zapraszamy na poniższe strony internetowe:http://www.daleofnorwaysweaters.com/


Zapraszamy również na stronę internetową firmy P.P. Infinity Group Sp. z o.o. w celu zapoznania się z działalnością firmy.


<< Powrót