<< Powrót
Konferencja Marcina Gienieczko z udziałem Marszałka oraz Wojewody

Warmińsko – Mazurski
Klub Biznesu
Rotary Club Olsztyn

Olsztyn, 22 stycznia 2008 r.


Szanowni Państwo


W imieniu Warmińsko – Mazurskiego Klubu Biznesu oraz Rotary Club Olsztyn pragniemy Państwa zaprosić na konferencję, która odbędzie się 7 lutego 2008 r. w Villa Pallas w Olsztynie w Sali Klubowej o godzinie 17:45.
Konferencja ta będzie okazją do przedstawienia aktualnej sytuacji gospodarczej Warmii i Mazur, a także do rozmów na temat kierunków przyszłego rozwoju naszego regionu. Na spotkanie zaproszeni zostali również Prezydent Miasta Olsztyn, Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego, Wojewoda Warmińsko – Mazurski, a także członkowie Rotary Club Olsztyn. W naszej ocenie nawiązanie ścisłej współpracy w tym zakresie pomiędzy władzami samorządowymi oraz administracji rządowej a przedstawicielami lokalnego biznesu jest elementem niezbędnym do uzyskania pozytywnych i pożądanych rezultatów w postaci poprawy sytuacji gospodarczej Warmii i Mazur.
Na spotkaniu tym będzie również możliwość zapoznania się z planami nowej ekspedycji Pana Marcina Gienieczko – „Pokonać Północ”. Jej celem jest przemierzenie pieszo, psim zaprzęgiem, na nartach oraz w canoe całej Północy; obejmuje ona udział w zawodach psich zaprzęgów przez północną Norwegię Finnmarkslopet, legendarny szlak Canol Trial w Kanadzie, oraz niegościnny region Syberii, rzekę Kołymę – łącznie 17 tys. km samotnej wędrówki. Szczegóły wyprawy można uzyskać na stronach internetowych www.zewpolnocy.com lub www.gienieczko.prx.pl.
Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 30 stycznia 2008 r. w sekretariacie WMKB pod numerem telefonu 089-534-95-34 lub drogą mailową na adres zarzad@wmkb.com.pl.

Z poważaniem

Henryk Kamiński
Prezes WMKB

<< Powrót