<< Powrót
Nowy członek WMKB
Na polskim rynku firma Inkspot istnieje od 1997 roku. Jest największym producentem tuszy i tonerów w Polsce północno-wschodniej. Ma za sobą lata doświadczeń w procesie produkcji tonerów, inkjet'ów i taśm barwiących. Stosujemy najnowsze technologie dzięki którym jakość naszego produktu nie różni się od oryginalnych wkładów a jednocześnie pozwalają klientom obniżyć koszty drukowania nawet o 60%.

Używamy wyłącznie tuszy najwyższej jakości wyprodukowanych i przebadanych przez najlepsze światowe laboratoria w tej branży. Gwarantujemy, że tusze używane do produkcji wkładów atramentowych są w każdym przypadku kompatybilne z głowicą drukarki, w której mają być użyte. Ich gęstość ,lepkość, napięcie powierzchniowe oraz rozszerzalność cieplna są indywidualnie dostosowane do głowicy.Te same kryteria dotyczą tonerów, bębnów światłoczułych i innych elementów. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo i wysoką jakość druku. W celu potwierdzenia jakości i wydajność naszych produktów są one poddawane so wielokrotnym testom.

Nasze wyroby nie ustępują jakością oryginalnym wkładom i tak jak one nie stwarzają najmniejszego zagrożenia dla drukarek, w których są używane.
Każda nasza usługa objęta jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa naszych wyrobów.

Więcej informacji o Firmie INKSPOT znajdą Państwo na stronie www.inkspot.pl

<< Powrót