<< Powrót
Szanowni Państwo!
Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Klubu WMKB przyjął do grona członków klubu firmę POL - MOT WARFAMA S.A. z siedzibą w Dobrym Mieście której Prezesem jest Pan Grzegorz Bartosik.

Poniżej znajduje się krótka informacja o nowo przyjętym członku, wszystkich zainteresowanych większą ilością informacji odsyłamy na stronę: www.warfama.com.pl

Wyrażamy nadzieję, że nasza wspólna współpraca będzie układała się pomyślnie i przysporzy wiele korzyści.

O firmie:

Pol-Mot Warfama S.A. jest wiodącym krajowym dostawcą szerokiego asortymentu maszyn dla sektora rolniczego i komunalnego w Polsce z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń dla rolnictwa takich jak prasy zwijające, owijarki bel, wózki do zbierania bel, rozrzutniki obornika, przyczepy wywrotek, ładowacze chwytakowe CYKLOP i TROLL, ładowacze czołowe TUR, koparko - ładowarki MIKRUS i WARMIA 510.

Siedziba firmy i jedna z fabryk znajdują się w Dobrym Mieście w woj. warmińsko-mazurskim, pozostałe dwie fabryki mieszczą się w Biedaszkach Małych.
Firma posiada system zarządzania jakością, zgodny z normami ISO 9002, którego wdrożenie zostało zakończone w marcu 2000 roku oraz ISO 9001: 2000, które zostało przyznane w 2003 roku.

<< Powrót